Seniors
4.0
Brynn Arrington, Jade Dobbs, Adela Ebner, Able Ingle, Nicole Mower, Treasure O’Berg, Natalie Schlueter, Brenna Terry
3.5 to 3.998
Keegin Dollarhyde, Hayden Hammers, Alyssa Dougherty, Alden Wolf, Dani Newman, Zackry Figueroa, Kaige Miller, Cole Fay, Braden Thomas, Cierra Swenson, Tyler Werner, Skye Snow, Sophie Moerke, Rodolfo Hernandez, Jonny Wedin, Jordyn Swenson
3.0 to 3.499
Lucus Ashley, Mitchell Maynard, Destiny Steger, Colter Fields, Jason Trice
Juniors
4.0
Derek Bliss, Mayson Edeburn-Lee, Emma Eko, Elisha Giese, Tanner Huntting, Tyler Minkoff, Patrick Parris, Samantha Stanley
3.5 to 3.998
Madeline Kleemeyer, Bryan King, Haley Rainey, Gavin Guard, Joe Bennight, Chris McGuire, Lane Baker. Dalia Michaca Gomez, Ellie Sliva, Ryan Young, Hannah Bilodeau, Thaikhan Tripp, Kody Rolfe, Kolby Goff, Zach Berg, Leira Wilson, Billy Wedin, Kaylee Ashley, Alissa Pine, Keaton Dowell, Madisyn Maynard
3.0 to 3.499
Kyle Pardue, Kayden McCombs, Eli Howe, Gabe Sample, Hunter Krause, Mackale Slaby, Levi Gates, Jason Goble, Jackson Humphrey, Kyren Hack, Ryder Walker, Nya Vargas, Colby Johnson, Willy Ames, Rebekah Day, Bailey Woodson
Sophomores
4.0
Ruby Johnson, Rachel Maughan, Gabe Slape
3.5 to 3.998
Aaron Aselton, Chase Collins, Alyssa Davis, Presley Smith, Hope Millam, Faith Wellander, Blaze Deal, Kristel Betonio, Samantha Meyer, Joseph Basil, Clara Price, Meili Wolf, Madison Fay, Asa Ingle, Callen Ryan, Kaylin Todd, Summer White, Julia King, Nate Poppe, Faith Shahan, ZarineWalker, Ryan Wickert, Tristan Ridley, Macy Kalnoski, Chance Muller, Grace Hammers, Gracie Beaulieu, Ryder Pichler, Delaney Spencer
3.0 to 3.499
Ashley Larsen, Colby Moore, Kristina Mabry, Cayden VanAuken, Adam Whitney, Colton Fahey, Ashton Riedesel, Leslie Davies, Jocie Luurs, Holly Duncan, Coda Graham, Isaac Herrera-Brown, Timothy Bonagofski, Ryan Corcoran, Brianna Rios, Sadie Burdick, Joey Swenson, Conner Gordon
Freshmen
4.0
Jaxon Dunnagan, Katie Godbey, Brooklyn Loose, Avery Manning, Annie Murphy, Miriam Wilson, Jaden Wisner
3.5 to 3.998
Jacob Stajduhar, McKade Matayoshi, Tristan Bilodeau, Natalie Humphrey, Clayton Loose, Karlee VonMoos, Joshua McGuire, Savanna Ridley, Parker Feist. Hayden Gourlie, Lorelei Graham, Sean Hellem, Rosemary Ragan, Trenton Carper, Natalie Loose, Kody Christen, Shaina Dunlap, Bubbles Allen, Andrew Grim
3.0 to 3.499
Abby McAuley, Victoria Cserni, James Shackelford, Logan Stanley, Abigail Amundson, Christian Krueger, Emma Amundson, Geovanni Gonzales, Seth Meister
Eighth Grade
4.0
Braeden Salme, Nate Scheuber
3.5 to 3.998
Kaitlyn Bliss, Gabriella Solem, Reid Caviness, Ayesleigh Deal, Audrie Tobey, Zane Powell, Charissa Schierman, Hailee Hellem, Tyler Price, Wolfe Rainey, Levi Slape, Natalee Werner, Jordanne Moon, Jacob Price, Katelyn Dipo, Thomas Cameron, Ellieann Basil, Lane Johnson, Tanner Wagner, Jessica Wickert, Jana Dunnagan
3.0 to 3.499
Bruce Blanchard, Tanner Matayoshi, Joshua Fleming, Elijah Jimenez, Makayla Steger, James League-Toland, Olivia Medina, Brianna Holmes, Avery Hagseth, Austin Magnan, Anthony Ulrich, Kacie Andrews, Tristan Foster, Brennen McCombs, Kaitlyn Hodges
Seventh Grade
4.0
Benjerman Bellows, Ty Bodenhamer, Daniel Hoinowski, Cole Naillon, Ivy Nelson, Cayla Terry, Stefannie VanAuken
3.5 to 3.998
Rose Frasier, Cohen Hartley, Jaylee Humphrey, Karissa Larson, Matthew McGuire, Kolton Moon, Kooper Moon, Kendall Humphrey, Lydia Tobin, Phoebe Allen, Ben Andrew, Jack Fuller, Luke Mohney, Peyton Morgan, Jack Smith, Evangaline Reynolds, Hayli Gates, Lillian Wellander, Gatlyn Garza, Lenz Bigbee, Lucas Cartner, Ryder Calhoun, Kimberly Davies, Isabella Ulrich, Jalynn Burdick, Gabrielle Guard, Margaret Scholl,Camaren Watson, Dante Pardue, Daniel Meyer, Teagan Shahan
3.0 to 3.499
Julianna Farmer, Abbigale Carper, Kenzie Davis, Sorena Neilson, Skyler Carper, Ashlee VonMoos, Phoebe Bahrt, Danny Druck-Ewan, Max Rosenlund, Zachary Toland, Thomas Sliva. Charles Miles, Jason Krueger
Sixth Grade
4.0
Sophie Hagseth, Anna Hoinowski, Megan Price, Michaela Wild
3.5 to 3.998
Molly Matayoshi, Miles Parks, Mickey March, Saige Mortensen, Lillian Naillon, Steven O’Dell, Raul Torres-Rodriguez, Bailey Davis, Everett, Moore, Cameron Nakano, Kaylie Shedd, Annabelle Cserni, Gracie Mitchell, Jaidyn Bennett, Noah Hellem, Ainsley Riedesel, Annabee Wadsworth, Kalli Christen
3.0 to 3.499
Bailey Chapman, James Gaudette, Zane Gaffney, Allisyn Steele, Brayden Denning, William Moerke, Oryn Nelson, Gabriel Rodriguez, Austin Steger, Jorden Bills, Preston Trodahl, Taylar Raschke